Џефри Дамер во најава? Браво злато, супер ти е смешкава

Можеби мама и тато треба да се малку загрижени…

  • kire напиша:

    ne e deteto krivo majka mu e za ebanje

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.