Жена му заборавила дека е алергичен на риба… Братче сигурен си дека е случајно?

Ќе видиш дали ќе те однесе во болница или во некоја шума…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • angel напиша:

    ete nesto real smesno

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *