Жена на денот: 40 годишната Алесандра Амбросио во бикини на плажа во Бразил

Годините се само бројка за бразилскиот супермодел Алесандра Амбросио (40), која беше мета на папарацо фотографите додека се опушташе во бикини на плажа во Флорианополис, Бразил.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.