Жена од САД ќе ви го открие совршениот рецепт за среќен брак! Тајната состојка е да зачините со мајката, по можност и сестрата!

Бракот знае да биде тежок. Многу често од кога ќе стапат во брак луѓето се менуваат и можеби поради тоа што се постојано со една личност желбите за некои работи им се губат. Затоа многу е важно да знаете да ја одржувате искрата и романтиката во бракот. Меди Брукс од САД го нашла совршениот рецепт за среќен брак.

 

Меди Брукс живее со својот сопруг во САД, но како што објаснува во своите видеа на ТикТок, ако не е расположена, многу е среќна што мајка ѝ спие со него. Иако многу луѓе ги осудуваат тие не гледаат ништо лошо во тоа.

Тоа е затоа што и Меди, нејзината мајка и нејзиниот сопруг се свингери, што значи дека се во отворени врски, разменуваат сексуални партнери на свингирачки забави и настани.

 

Зборувајќи во едновидео, таа вели: „Јас и мајка ми сме свингери и одлично е, знаеш зошто? Затоа што кога не сум расположена можам едноставно да му дозволам на мојот сопруг да ја има. Да, јас сум таква сопруга, му дозволувам на мојот сопруг да ја има неколку пати неделно“.

Но, не е само нејзината мајка со која Меди го дели својот сопруг, признавајќи дека нејзината сестра понекогаш си „игра“ со нејзиниот сопруг.

Таа вели: „Сакаш да знаеш како го одржувам мојот маж среќен? Му дозволив да си игра со мојата помала сестра“.

Оттогаш, нејзините видеа станаа вирални, добивајќи по седум милиони прегледи, а многумина останаа збунети од необичната динамика на семејството.

Коментирајќи, еден рече: „Доволно е ТикТок за една година!“

„Како започнал тој разговор?“ – праша друг, додека трет напиша: „Не знам како некој би можел ова да го сподели, но тоа е твојот живот“.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.