Жена останува да лежи на пат по сообраќајна несреќа, но никој ни да се сврти да погледне!

Од Јапонците можеме да учиме за култура, ама од Кинезиве, не баш.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *