Жената сака да документира колку е добра сопруга, а мажот знае да го постави вистинското прашање

Вака се пречекува маж од работа. Но ако мажот е доволно паметен знае дека тоа има позадина.

 

 

  • I.v. напиша:

    Cel den li go vareshe kafeto??? Auuu mnogo vredna

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.