Жената си доби скапа лекција. Еве зошто кога се спушта рампата за воз не треба да се правите фраери

Сигурни сме дека после видеово веќе никогаш нема да проба слично нешто, а исто така и ние.

  • Deni напиша:

    ma ovaa e ljuta na maz i , mozese da se vrati rikverc ili da ide prekku rampa, ona si ja ostavi kolata i mirno si izleze, namerno ja ostavi kolata..

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.