Жената во продавница за градежни материјали реши да се однесува како вистински маж

Помашка работа од ова не можеше да направи.

  • JoSiF напиша:

    Ова беше во “ГЕ-ДУР”.🤣

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *