Женава со шише вода од фрижидер ќе ви покаже какво е времето моментално во Ајдахо, САД

Америка ја преживува „снежната бура на векот“, а интернетот се наполни со срцепарателни приказни за тоа како луѓето попуштиле под бруталноста на природата каква што не виделе до сега.

 • Жарко Г. напиша:

  Е, па…гледа оној од горе.
  Дојде време и каубојците, светските шерифи, да осетат што е мака и страдање.
  Ако не со воена интервенција над нив, можело и вака.
  Сигурен сум дека Русите ова им го сместиле. Ако не тие, кој друг!?

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.