Жени, еве кои типови на мажи стануваат најдобри сопрузи… и не, тоа не се згодните заводливи момци од теретана

Подкастерката Изабел Браун (26) од Флорида, во видео на „TikTok“ со над 5,3 милиони прегледи, призна.

„Бубалиците и гејмерите се најдобрите сопрузи“, напиша таа во клипот. „Тоа е факт“.

Браун, која е свршена, го започна својот виртуелен совет во видео во кое ги прашува жените како успеале да најдат маж кој ги задоволува сите нивни потреби.

 

 

„Ако тој има нездрава опсесија со Ашока Тано, подобро трчај до олтарот“, рече Браун пред да додели „бонус поени“ на мажот кој исто така е опседнат со монопол.

„Оние малку потценетите, секогаш прераснуваат во вистински мажи “, инсистира таа.

И онлајн девојките се согласија.

 

„Се омажив за момчето гејмер кое сака аниме. Не би го променила за ништо на светот“, гласеше еден коментар.

 

 

„YESSSSSSSSSS“, извика друга. „МОЈОТ МАЖ Е НАЈГОЛЕМИОТ „НЕРД“ НА СВЕТОТ“

Друг човек, познат дигитално како @UrDivorceSurvivalGuide , објасни зошто тој и другите гејмери стануваат партнери од највисок ранг.

 

 

Традиционално помалку заводниците од мажи добиваат подобри оценки од страна на згодните девојки.

  • Васе напиша:

    Како што би рекол еден бивш колега, кој има повеќе децениско брачно искуство,
    цитирам: „Која и да ја земеш брат, ќе се заебеш“, завршен цитат!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *