„Жено каде е правосмукалката? – Избега од дома“ – Еве реченица што не сте можеле да ја кажете во минатото

Ама кога сфати колку е страшно си рече „ај да си се вратам јас“.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *