Џентлмен уште од мали нозе

Се надеваме дека ќе остане со тие вредности кога ќе порасне.

  • Васе напиша:

    Добро домашно воспитување, прави чуда! А не како внука ми во комшии! 30 години е помлада од мене, штом излезе од дома, главата у мобилниот, ни добар ден не вика!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *