ЖЕШКО! Ријана заведува во црна кожна долна облека, додека ја промовира новата колекција од нејзиниот бренд „FENTY“

Таа има проценета нето вредност од 1,4 милијарди евра.

Ријана покажа зошто има толку многу цифри на нејзината банкарска сметка додека го промовираше својот најнов производ на несомнено секси начин.

 

 

34-годишната ѕвезда со полно име Робин Ријана Фенти се појави на „Инстаграм“ за да сподели видео за долна облека за да го промовира нејзиниот „Savage x Fenty“ на „Instagram“ во четвртокот.
Таа го дополни прилепениот изглед со пар црни кожни чизми високи до бутовите и соодветни ракавици кои поминуваат преку лактот.
Таа го истакна својот природен изглед со дополнителна шминка надополнета со светло-црвени усни.

 

 

Ова се случи само неколку дена откако Ријана откри која славна личност би сакала да ја види како оди за нејзиното шоу на писта „Savage X Fenty“.

Рускиот супермодел Ирина Шајк, водечкиот човек на „Marvel“, Симу Лиу и британската убавица Кара Делевињ беа само некои од познатите лица кои беа модели за најновата колекција на брендот за долна облека во сопственост на Ријана.

 

 

Дури и по неговата правна победа во многу гледаниот случај за клевета против поранешната сопруга Амбер Херд, Џони Деп направи жестоко очекувано појавување.
Впечатливиот спектакл, кој трае повеќе од 40 минути, имаше и музички изведби на бразилската поп пејачка Анита и раперот Дон Толивер.

 

Голем дел од колекцијата може да се пофали со едноставна, но моќна палета на тонови на скапоцени камења, како што се темно виолетова, тиркизна и црна, кои доаѓаат во форма на свилени интимни, градници во кафез инспирирани од „BDSM“ и чипкаста долна облека.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.