Зетот изгледа маалце претерал, па прогнозите кажуваат дека медениот месец ќе се претвори во пекол

Супер се земавте, ајде сега на развод.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *