Згодна моторџика ќе ви го сврти паметот и ќе сакате да ве сврти некој круг

Тотално би ѝ ја дале нашата доверба.

  • Васе напиша:

    Одлична контрола на моторот! Мора Валентино Роси да и е брат!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *