Згодна плавуша сака атрактивно да ја забие топката, но повеќе среќа следниот пат

Идејата е супер, ама за реализација малку потешко, особено ако си плавуша…

  • Чкорче напиша:

    Навикната е таа да и го забиваат, ова за неа е гостински терен нема тука што да бара.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *