Згодното тело го наследила од Аргентина, ама не и фудбалскиот талент

Ние ќе и простиме, ама сама на себе тешко.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *