Животот со прстен на рака. Залудно ја тресеш раката тоа е…

И на крајот ќе најде некој будала што ќе ја убеди дека тоа не е ништо лошо.

 • Вера напиша:

  а сега без прстен кој и правосмукува? Сега без прстен кој и брише масата, кујната, тоалет…
  еее е*ати времињата. сичко ќе направат за да станат популарни.
  и сега со видеото се промовира девојката дека ќе е добра швалерица и преферира само СЕ само без брачни обврски.
  ного јако, браво 👏

 • aneta напиша:

  veke objaveno videovo..vo 2022 god :)))))

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *