Знаеме дека Полјаците се „лудаци”, а тоа го потврдува и ова видео

Ако сакате да се журкате како да ви е последен ден, отидете во полски клуб.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *