Знаете што е полошо од пораз? Да не знаеш да го прифатиш истиот!

Веројатно поразот не беше доволна лекција за овој лош губитник.

 

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.