Зоки и Алексис (виц)

Му се жали Зоки на татко си:
– Тато, тато, овој Алекс ми рече дека сум пед*р.
Таткото:
– И ти го удри ли?
Зоки:
– Па како бе тато, знаеш ли колку е сладок!?

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *