Зошто човекот се одлучи да го направи ова на скалите? Па уште лабаво си погледна во камерата

На крајот се дознало дека истурил нафта на скалите.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *