Зошто да бидеме тивки кога вака е побрзо? Сицилијанци крадат банкомат со багер

Уживајте никој нема ни да примети дека сте го украле…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.