Зошто хирурзите најмногу сакаат македонски политичари? (виц)

Затоа што политичарите најлесно се оперираат… Немаат срце, немаат кичма, целите се само стомак, а задникот и главата им се идентични.

  • Nekoj напиша:

    Perce, kazi nesto:)
    Se zezam.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.