Зошто жените живеат подолго од мажите? Доказ број: не знам веќе кој…

Општо е познато дека некои делови од мозокот кај мажите се далеку помалку развиени од кај жените.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *