10 Мотика најсмешни видеа за минатата недела

Викенд е време за дупло смеење, уживајте во нашата компилација!

 

#1

Давајте ѝ веднаш Нобелова награда: Девојката дошла до откритието на деценијата и сега ќе ви каже што е

#2

Живи глупости: Хрват во Сплит ги снима урнебесните и срамни моменти на улица, на туристите од западна Европа

#3

„Леле кај дојдов!“ – Реакциите на девојките кога ќе го видат влезот на сместувањето на одмор

#4

А сега јас, вашата омилена инфлуенсерка, ќе скокнам во вода

#5

Како реагира сопругата, кога на сопругот непозната жена ќе му прати пијалок

#6

„Ќе и покажеме на мама?“ Првото шишање на детето со тато, ја остави мама во шок со подотворена уста

#7

Џабе пробуваш девојче, маичката не може да го издржи овој притисок

#8

Момци, сакате ли да видите нешто многу кул?

 

#9

„Лижи срце, така!“ Бритни Спирс го поздрави поранешниот сопруг со едно видео

 

#10

„Зјапачот“ уживаше во глетката, но кармата за кратко го прекина тоа уживање

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *