25-годишната британска манекенка Лоти Мос си се шета по гаќи на улица и не ѝ било гајле што мислат другите

Што мислите, дали еден ден ќе се свестат луѓето дека ова со модата отиде предалеку и некој конечно ќе извика „Кралот е гол“?

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *