49-годишната тетка Хајди Клум на романтична прошетка во Мајами

Поранешната германска манекенка, актерка и ТВ водителка Хајди Клум во црни бикини и кратки шорцеви отиде на романтична прошетка со нејзиниот 32-годишен сопруг, гитарист на германскиот бенд Токио Хотел, мултиинструменталистот и продуцентот Том Каулиц во Мајами.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.