53-годишната Џенифер Лопез соблече најголем дел од облеката поради сопствената линија за убавина

Вака совен дамите и мажите би биле заинтеренсирани да купат од нејзините производи или барем да ја изгледаат рекламата.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.