64-годишна баба ги израдува обожавателите со затегнато тело. Дали знаете колку години имаат нејзините најверни фанови?

Супер згодната баба, која често го привлекува, ги воодушеви своите следбеници со своето затегнато тело. Лесли Максвел од Мелбурн, Австралија е добро позната по своите објави на кои ја покажува нејзината неверојатно затегната фигура. Бодибилдерка од 60-годишна возраст посетува теретана до пет пати неделно за да ја одржи физичката форма во добра форма. Лесли често позира во бикини, спортски градник и спортски хеланки за нејзините 117.000 следбеници на Инстаграм.

Како што тврди таа најголем дел од фановите се  18-годишници. Па мајки, внимавајте што следат вашите деца.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • Palica напиша:

  dzabe takvo telo koga ima silikoni… jbg

 • Sasho напиша:

  celata izdeformisana so botoksi po liceto i fileri ili kako i da se vikaat…
  abe na fico i motor od porshe da stavite, pak ke si e fico…rokot na traenje pominuva, a 18 godisni ja klikale za da se ispraznat, ne deka im e top. aj prasaj gi tie 18 godisni koj ke ja zeme za doma, ebati staroto, sve degenerici, gledaj si doma vnucite, neznam sto im e na lugevo, i da se poserat ke go slikaat,

 • aneta напиша:

  baba si e baba, bila zategnata ili ne

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.