Ако не ја знаевте Џој Кориган, сега е вистинското време да ја запознаете

36-годишната американска манекенка, актерка, модна дизајнерка и бизнисменка Џој Кориган во бикини се шеташе во близина на базен во Палм Спрингс.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.