Американската пејачка Шарлот Дејвис се прошета без гаќички, во фустан поразголен и од ноќница

23-годишната американска пејачка, текстописец и модел Шарлот Лоренс носи секси фустан на галата пред „Греми“ во Лос Анџелес.

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *