Американската раперка Доџа Кет во облека којашто повеќе открива отколку што покрива

28-годишната американска раперка, текстописец и продуцент Доџа Кет (вистинско име Амала Ратна Зандиле Дламини) го посети клубот Zero Bond во Њујорк во прилично провокативна облека.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Ако баталиме како изгледа (вкусовите се разликуваат), да го земеме и следново во преден план:
    1 Grammy Award from 16 nominations, 5 Billboard Music Awards, 5 American Music Awards, and 5 MTV Video Music Awards.
    Само македонец би рекол: Па што? Кој ја шиша (када није из Ниша)? Лезбејка! Гологуза! Плавуша….

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *