Анкета: Кој фустан е поубав?

Во денешната анкета на Мотика имаме многу тешка дилема. Морате да одберете само еден од понудените фустани. Повелете на гласање!

Кој фустан е поубав?

View Results

Loading ... Loading ...

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Васе напиша:

    Јас сум од постарата генерација, па би рекол „горниот“!
    Што помалку се гледа, послатко е (читај: по секси е)!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *