АПЕЛ: Манекена во неволја бара телохранител за да може на раат да вежба во теретаната, затоа што мажите не престануваат да ѝ се пуштаат бидејќи е прејака

Моника Хулт (37) по потекло од Полска, која живее во Скотсдејл, Аризона, каде оди во теретана најмалку пет пати неделно – и секој пат мажите се обидуваат да разговараат со неа. Иако ѝ ласка тоа што мажите ја сметаат за привлечна, сепак ѝ е преку глава постојано да мора да ги заобиколува разговорите и да мисли како да им даде до знаење да се тргнат од неа, затоа што таа сака вежба.

 

Теретаната исто така нејзин безбеден простор и постојаното внимание понекогаш може да ја остави да се чувствува непријатно. Моника, која првпат ги откри нејзините планови да ангажира телохранител кој ќе застане покрај неа во 2022 година, е подготвена да ги даде парите на вистинската личност и да го плаќа дури 3000 долари месечно.

„Вежбањето ми е многу важно бидејќи тоа го правам не само за моето физичко здравје, туку и за мојата ментална благосостојба“, вели Моника.

Таа додаде: „Ми се пуштаат во теретана барем еднаш секој пат кога одам, а вежбам најмалку пет пати неделно“.

 

Моника детализираше пример кога маж го побарал нејзиниот телефонски број.

„На пример, еднаш си гледав во мојот телефон и еден постар човек дојде до мене и ми рече: „Престанете да се обидувате да ми праќате пораки, не го донесов телефонот. Одговорив велејќи дека не му праќам пораки, а тој потоа ме праша дали сакам“.

И додека таа ги цени комплиментите и смета дека сето тоа е ласкаво, 37-годишната девојка истакна дека сака само да може да има малку време за себе без да се чувствува непријатно. „Ме прави да се чувствувам добро кога знам дека ме сметаат за привлечна бидејќи немав најдобра самодоверба додека растев – но најчесто сакам да бидам оставена сама. Со задоволство би плаќала 3.000 долари месечно за некој кој работи добро и може да ги исплаши луѓето. Тој дури и не би морал да работи толку многу. Само да доаѓа со мене во теретана и на неколку фотосесии, не ми треба да е до мене 24/7. Тоа би било премногу“.

Сите обожаватели исто така залудно го трошат здивот бидејќи Моника – „традиционалната сопруга“ – е среќно мажена за нејзиниот сопруг, 40-годишниот Џон. Таа вели дека нејзиниот сопруг не бил „заплашен“ од други мажи кои се обидувале да ѝ се додворуваат на неговата сопруга, но се грижи за нејзината безбедност.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

 • Dack0 напиша:

  neka kupi spravi i neka vezba doma… 🙂

 • Pero напиша:

  da i bese za vezbanje, ona i vo priroda moze da vezba, pusto kurvice, zelno za promocija…
  na poslednata slika, majstorot da i gi vrati parite za vratata, takvi vrati kaj nas vo stala ne se stavaat, a glumi elita sve orospija do orospija, abe dajte nesto asalno skromno, od ovakvi kalasturi preku tase

 • Dajte ja gola напиша:

  Najdete i goli sliki, dajte ja gola da se naraduvame i da zapre da bide interesna. Za sreka site se soblekuvaat lesno pa nisto nema skrieno i nema sto da ni e interesno, a ovaa ko sto ja gledam e so silikoni pa bradavicite ke i se krivi siguren sum oti 90 posto ot tjuniranite se krivi od iskustvo go kazuvam, taka da najdete i goli sliki i ke e ko sekoja gola kurva bezinteresna i ke i zavrski makata, sve na nekoj svaler e pratila pornografski sliki!!!!!

 • Коментирај анонимно

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.