Атрактивната учителка два пати ја отпуштиле од работа поради истата причина

Во септември, 28-годишната Брајана Копајџ била суспендирана од работата во училиштето каде што предавала повеќе од две години. Администрацијата на образовната институција открила дека жената има профил на платформата „OnlyFans“. Нејзиниот профил има голем избор на порнографски содржини, вклучувајќи видеа со сцени од групен секс. Копајџ изјави дека почнала да работи во порно индустријата поради ниската плата и бидејќи имала студентски кредит за отплаќање.
Набргу по отпуштањето, Копајџ почнала да чувствува дека ѝ недостига стабилна канцелариска работа и рутина, што влијаело на нејзиното ментално здравје. Иако еротската содржина и донела доволно приходи, жената се вработила како социјален работник во приватна медицинска компанија. Копајџ во својата биографија искрено напишала дека има дополнителен извор на приходи, зборувала за причините поради кои ја напуштила претходната работа и прикачила линкови и контакти. Таа била прифатена, но отпуштена само неколку дена подоцна.

„Тие признаа дека не ги проверувале моите референци или ме гуглале пред да ме вработат. Тие тврдат дека ја прекршив нивната политика на социјалните мрежи, но нема да кажат како го направив тоа. Издржав пет дена пред да ме испратат на одмор и потоа да ме отпуштат“, изјави жената.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *