Австралиската русокоса бомба Габриел Епштајн се одлучи на сите да им покаже колку може да биде проѕирна

Габи Епштајн ја покажа својата неверојатна фигура во петокот на ноќно излегување во градот облечена во мини здолниште. Едвај видлив фустанот со гол грб имаше длабоко деколте што покажуваше повеќе и од што треба да се види на 28 годишната инфлуенсерка.

 

Таа стана една од најжешката извозна роба на Австралија. Но и по години живеење во Лос Анџелес, генетски благословената убавица неодамна заборави колку жешко може да биде австралиското сонце, па изгоре за прв пат од 2019 година…

 

Ништо ајде ќе баци некој ќе ѝ помине.

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Rade напиша:

    Mislam deka Pero nema da saka da baci, za nego nekoj banik ako moze.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.