Бикини на снег? Зошто да не, особено ако ги носи ваква манекенка…

Често кога паѓа снег, сите се завиткуваме во шалови и јакни. Но, на една манекенка изгледа не и пречеше премногу температурата додека се соблече за да ги покаже своите секси облини на снегот. Прекрасната манекенка изгледаше супер секси во бикини од „Fashion Nova“. Ризикуваше многу за да позира во бикини.

Бикинито, кое се продава за 25 долари, доаѓа во неколку големини, од XS до 3XL. Горниот дел е триаголен бикини. Горниот дел доаѓа и со долен дел од бикини и прекривка. Од нејзиното објавување, објавата доби илјадници лајкови и коментари.

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *