БИЗАРНО! Британка си ја истетовирала интимната површина и говори за болката што ја доживеала правејќи ја тетоважата

Британската ѕвездата на „Only Fans“, Беки Холт вели дека ја има најтетовираната вагина на светот и дека на уметникот му биле потребни пет одделни сесии за да ги наслика нејзините усни.
Со текот на годините, 34-годишната Беки потрошила повеќе од 42.000 долари на тетоважа „тело“, со уметнички дела кои го красат целото нејзино тело, од лицето до петите.

Русокосата се погрижила да не ја запостави својот срамен предел, а неодамна се обидела да нанесе и боја на чувствителното место – и покрај интензивната болка што самото тетовирање ја предизвикува.

„Бев во неверојатна болка“, изјавила Холт, по нејзината петта и последна сесија на 5 јули.

„Многу е непријатно да имам уметник за тетовирање меѓу моите нозе, но требаше да се доврши бидејќи сакам моето тело да биде целосно тетовирано“, додала мајката на едно дете.

Речиси еден месец подоцна, вагината на Холт и понатаму е „отечена“ и таа не може да има односи со партнерот Бен.

„Нема да можеме да бидеме интимни додека таа не заздрави, што ќе ни биде тешко на двајцата бидејќи имаме многу активен сексуален живот“, сподели Холт.

Беки не открива каков дизајн избрала за своите усни, но сподели фотографии од нејзиното патување во салонот за тетовирање.

Холт верува дека е една од ретките жени во светот што има тетовирана вагина и вели дека обожавателите ја пофалиле што успеала да го помине болниот процес.

„Луѓето не можат да поверуваат колку сум храбра што ги тетовирав моите усни“, вели таа. „Не знам колку луѓе во светот имаат ваква тетоважа, но мислам дека сум една од ретките“.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Petre напиша:

    Cuvaj boze I brani……..

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.