Блогерка критикувана затоа што потрошила 96 илјади долари на пластични операции. Па, што мислите вие, дали направила добра инвестиција?

Блогерката Јазмин од Австралија, кој потрошила огромна сума пари на пластика, беше критикувана на интернет поради нејзиното трошење. Таа ја сподели релевантната приказна на нејзиниот профил на „TikTok“.
Во објавеното видео инфлуенсерката со име @jazmyn.forrest вели дека направила низа операции со цел да го промени својот изглед. Според неа, поради асиметријата на градите решила да ги корегира и зголеми. „Потоа направив липосукција на абдоменот за да биде рамен, како и горниот и долниот дел на грбот, рацете и бутовите“, признала таа.

Австралијката пријавила дека генерално платила 96 илјади долари за услугите на хирурзите. Истовремено Јазмин додала дека оваа година планира да направи уште две пластични операции.
Па, дали мислите дека парите што ги вложила вредат?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.