Дали е ова совршената женска фигура? (според мажите)

Манекенка со облини е наречена „вистинска божица“ откако го покажа своето тело во отворен фустан. Ариела Ниса, позната по своите совети за самољубие, која има над 740.000 следбеници на „Инстаграм“неодамна излезе со особено зачудувачки изглед, облечена во сребрен фустан од „God Save Queens“.

Дизајнот со прерамки беше надополнет со апсолутно смело длабоко деколте и совршено ги истакна нејзините облини. Таа ја покажа својата фигура на песочен часовни, изложувајќи го своето тело. Таа изгледаше исончано и блескаво додека позираше пред камерата, а обожавателите беа апсолутно воодушевени. На повеќе од 7.800 луѓе им се допаднаа фотографиите, а нејзините следбеници побрзаа да коментираат.

Нејзините многубројни обожаватели ја нарекоа „совршена“. Ариела обично се гледа во оскудни бикини, па облеката се разликува од нејзиниот вообичаен изглед. Можеби затоа фановите беа толку воодушевени. Едно лице рече: „Вистинска божица“. Друг додаде: „Апсолутно неверојатно – го сакам тоа“.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.