Дечкото заборави каде патува и кога треба да се симне

Маче заборавив да се симнам на станицата..
– Како бе?
Не прашувај

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.