Детаљ забележан на градите на Салма Хајек предизвика големи контроверзии, додека таа го слави 57-от роденден

Салма Хајек го запали интернетот со серија смели фотографии што ги објави за нејзиниот 57-ми роденден. Иако изгледаше неверојатно од глава до пети, градите на Салма беа главниот фокус на дискусијата меѓу нејзините обожаватели, а конкретно, еден детаљ што предизвика голема дебата на интернет.

 

Таа напиша на „Инстаграм“: „Моето сакано семејство, моите драгоцени пријатели, моето здравје, мојата работа што ме одржува понатаму, мојот тим кој дава моќ, мојот однос со животните и природата и љубовта на сите мои верни фанови“.

 

Објавата за многу краток период собра илјадници лајкови, а ѕвездата беше опсипана со комплименти и слатки роденденски желби. Меѓу добронамерниците имаше и многу познати личности, вклучувајќи ги Пријанка Чопра , Џулијан Мур и Сер Ентони Хопкинс, кој напиша: „Фелиз Кумплеањос Салма. Те сакаме“, заедно со емоџи со црвено срце.
И покрај тоа што луѓето постојано зборуваа за воодушевувачката убавина и младешкиот изглед на 57-годишната девојка, нејзините гради беа во центарот на вниманието повеќе од која било друга тема. Додека стотици обожаватели беа воодушевени од природно „дарежливиот“ изглед на Салма, други тврдеа дека можат да ги забележат имплантите на фотографиите.

 

Самата Салма еднаш коментираше дека нејзините гради стануваат поголеми како што стареела и објаснила дека менопаузата е причината за оваа промена.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *