Девојка на денот: 24-годишната британска пејачка Талија Сторм во проѕирен фустан

Кога си на црвениот тепих и сите очи се вперени во тебе, не треба ништо да криеш, туку да покажуваш. Фустанот на Талија Сторм го прави токму тоа.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.