Девојка на денот: 30-годишната италијанска манекенка Амбра Батилана Гутиерез

Девојката позира во костими за капење на плажа во Италија.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.