Девојка на денот: 31-годишната австралиска манекенка и реалити ТВ ѕвезда Таш Кендис

Девојката ужива на плажата во Голд Коуст, најјужниот град во австралиската држава Квинсленд.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Krasivo momiče, s’s prirodni atributi …hehe

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.