Девојка на денот: 32-годишната британска ТВ водителка Кимберли Гарнер

Покрај ТВ водителка, Кимберли е и дизајнерка на спортска облека, а нејзиниот талент во оваа област се гледа по изборот на костимот за капење на песочните брегови на Мајами Бич.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.