Девојка на денот: 36-годишната американска актерка Александра Дадарио

Александра пред 2 месеци се омажи за 52-годишниот филмскиот продуцент Ендрју Форм, а фотографиите се од овогодинешното доделување на „Primetime Emmy Awards“ во Лос Анџелес.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.