Девојка на денот: 38-годишната американска борачка Си Џеј Пери

Си Џеј Пери покрај менаџерка во борење е и актерка, танчерка, модел и пејачка. Да погледнеме во каков фустан блесна на модната недела во Њујорк (NYFW).

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Ova so istaknat graden koš stanuva veke patetiĉno. Edna od 4 milijardi p…i. Koj ne videl žena so atributi, pa i bebinjata dodeka cicaat – gledaat. Aj sega, nie mažite po tanga niz grad da šetame

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *