Девојка на денот: 38-годишната бразилска манекенка Изабел Гуларт во бикини

Годините навистина се само бројка, ако ја погледнете Изабел како се релаксира со пријателите на плажа во Свети Кристофер и Невис.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.

  • Robert напиша:

    Da ja e…m brojkata. I tata bi – sine

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *